Messi najlepszym strzelcem w historii FC Barcelony

Standardowy

Lionel Messi we wtorek stał się najlepszym strzelcem w historii FC Barcelony. W dniu dzisiejszym strzelił 3 bramki, dzięki czemu pobił rekord 232 goli strzelonych przez legendarnego Césara.

Argentyńczyk jest najlepszym strzelcem w historii klubu. Messi był dzisiaj głównym bohaterem wygranego spotkania z Granadą. Snajperowi udało się trzykrotnie pokonać bramkarza rywali.

„Gratulacje, Leo”, taki napis pojawił się na Camp Nou, gdy Messi oficjalnie stał się najlepszym strzelcem w historii FC Barcelony.

Po weryfikacji stwierdzono, iż dotychczasowy lider, César strzelił 232 bramki a nie jak do tej pory ustalono 235. Szczegółowe badania na ten temat przeprowadziła gazeta „La Vanguardia”.

Argentyńczyk w tym sezonie pokonał bramkarzy rywali już 54 razy, po raz kolejny bijąc swoje rekordy (nie zapominajmy, że do końca sezonu zostało jeszcze kilkanaście spotkań).

W La liga Messi strzelił już 34 bramki w 28 meczach wyprzedzając o dwa trafienia Cristiano Ronaldo z Realu Madryt, który w środę zmierzy się z Villarrealem.

The following two tabs change content below.

Ostatnie wpisy Patryk Gęsicki (zobacz wszystkie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>